Hry na rozvoj verbální komunikace (s věnováním)

Kniha je určena pro práci s dětmi i dospělými pro rozvoj komunikace. Využít se dá i jen pro zábavu.

V knize je vybráno 107 top komunikačních her z praxe klinického logopeda, speciálního pedagoga, vedoucího na logopedických táborech a rodiče v jednom. 

U všech her se zapojuje verbální komunikace (řeč). Polovina ze všech her se dá hrát ve dvojici (například rodič a dítě). Druhá polovina ze všech her je pro větší počet hráčů (například pro více členů rodiny). 

Všechny potřebné pomůcky k hrám, jsou součástí přílohy knihy nebo se dají velmi snadno obstarat doma. Každá hra má svou vlastní ilustraci pro lepší orientaci v knize.  Pravidla her jsou popsána výstižně, jasně a stručně. Mnoho her je vytvořeno přímo autorem, a tudíž je nenajdete nikde jinde. 

Publikace je určena široké veřejnosti i odborníkům pracujícím s dětmi nebo dospělými, kteří se potýkají například s poruchami řeči. Knihu jistě využijí i pedagogové, speciální pedagogové, logopedi, psychologové, vedoucí na táborech, rodiče či samotné děti. 

Knihu zakoupenou na této stránce získáte s bonusem - s věnováním a malou kresbičkou autora.

Datum vydání: 26. 03. 2020Katalogové číslo: 27552ISBN: 978-80-271-2429-9Formát / stran: 144×207, 192 stran. Jazyk: Čeština

https://www.youtube.com/watch?v=YYLvmF8Hg-o


285,00 Kč