Kolopex (chytrá stolní hra)

Autor, ilustrátor: Petr Staníček   

Popis produktu:
Jednoduchá, zábavná a svižná stolní hra pro děti od čtyř let. Zabaví i dospělé. Je určená pro dva až čtyři hráče. Hraje se s kostkou a barevnými žetony na hrací ploše. Hra zdokonaluje paměť, pozornost, vnímání barev a logické myšlení. Díky obrázkům na hrací ploše hra rozvíjí a podporuje také komunikaci mezi hráči. Hrací plocha je oboustranná. 

  • Autor a ilustrátor varianty s obrázky: Petr Staníček
  • Grafika: Andrea Klašková
  • Výroba: EFKO-karton, s.r.o.
  • Hra je vyrobena v České republice
  • Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. 

Návod:
https://www.youtube.com/watch?v=bhrdZu9Ul4o&t=17s
Příjemnou zábavu!


Napsali o nás:
"Tuto hru teď dostala dcerka k narozeninám a hrajeme ji snad každý den. Jsem netušila, že je tak soutěživá Baví ji hra s barevnou kostkou, hledání barevných žetonů pomocí obrázků, a vůbec celkově na tvoření vět a trénink barviček je to za mě bezva hra. Výraz 'sluníčková' byl nahrazen slovem 'žlutá' Možnost přejít na těžší variantu je pro ni výzva, ale chce A když si chtějí zahrát i starší děti, variantu s obrázky hrajeme v angličtině. Takže hra pro všechny a díky malým rozměrům krabičky ji teď vozím všude s sebou."
                                                                                       Mary K.


"Je to perfektní, jednoduchá, intuitivní hra, která mě zachránila při návštěvě, kdy jsem potřebovala zklidnit a stmelit 2 kluky a 2 holčičky ve věku 3,5,6, a 9. Zaujalo je to všechny, absolutně se pro to nadchli, protože to okamžitě pochopili a dali jsme společně mnoho kol hry, bylo to svižné a nasmáli jsme se u toho všichni. Takže návštěva odcházela s druhým balením, které jsem koupila do zásoby jako dárek a pak mi na druhý den říká kamarádka- maminka těch dvou dětí - hra výborná! Museli jsme to doma hrát ještě týž večer a pak zase hned ráno:-)Takže doporučuji všemi deseti:-) Nehledě na to, že je to moc pěkně zpracované, malované, vyrobené:-)"
                                                                                         Marie T.

240,00 Kč