AKTUALITY

Táborníci přijeli na tajnou vynálezeckou základnu ukrytou hluboko v Jesenických horách na Ramzové. Nenápadná kamufláž tajné základny je hotel Andromeda. Na této základně se provádí spoustu tajných kosmických projektů a vynálezů, které bývají využity pro záchranu světa.

Festival deskovek Brnohraní 2023 pořádá Planeta her několikrát do roka. Akce se koná v brněnských Lužánkách. Počet hostů jde do tisíců. Představují se zde známé i méně známe firmy a drobní výrobci her. Měl jsem tu čest se účastnit také. Zde několik fotek z akce.

Přibližně před třemi roky se zrodil nápad vytvořit deskovou hru, která bude napínavá, akční, zábavná a zároveň se zajímavým přesahem- poznáním skutečných krás a tajemství ostrova Borneo. Vývoj hry byl plný výzev, poznání, vzestupů, pádů, náhod, štěstí, krizí, nadějí a potkávání těch správných lidí v pravou chvíli. Aktuálně je hra konečně hotová.

Opět jsme vyjeli s dětmi ze Soukromé kliniky LOGO na tábor. Místo- Ramzová v Jeseníkách. Tentokrát jsme zvolili téma - kouzelnický tábor. Ukázalo se, že pro děti s komunikačními problémy je to opět naprosto ideální téma. Děti se učily kouzlit a tím nejen rozvíjet motoriku, ale i komunikační schopnost, když se učily prezentovat svá kouzla před...

Přibližně před třemi lety se zrodil nápad vytvořit deskovou hru, která bude napínavá, akční, zábavná a zároveň se zajímavým přesahem- poznáním skutečných krás a tajemství ostrova Borneo. Vývoj hry byl plný výzev, poznání, vzestupů, pádů, náhod, štěstí, krizí, nadějí a potkávání těch správných lidí v pravou chvíli.
Již v létě 2023 by mohla být...

Připravujeme opět letní tábor pro děti i dospělé s logopedickými potížemi. Letošní téma je kouzelnická škola v Ramzovicích. Zde přikládám tip na optický klam, který mě napadl použít a doufal jsem, že bude fungovat. A povedlo se! :) Třeba se Vám bude hodit někdy také. Na obraze je přísná paní ředitelka kouzelnické školy. Obraz bude viset v jídelně a...