AKTUALITY

Náš jedinečný logopedický tábor zaměřený na nápravu plynulosti řeči má za sebou již třetí ročník. Logopedické tábory ale jinak pořádáme už 20 let. Tábor zaměřený na koktavost se každoročně koná v červnu před koncem školního roku na Ramzové v Jeseníkách.

Táborníci přijeli na tajnou vynálezeckou základnu ukrytou hluboko v Jesenických horách na Ramzové. Nenápadná kamufláž tajné základny je hotel Andromeda. Na této základně se provádí spoustu tajných kosmických projektů a vynálezů, které bývají využity pro záchranu světa.

Festival deskovek Brnohraní 2023 pořádá Planeta her několikrát do roka. Akce se koná v brněnských Lužánkách. Počet hostů jde do tisíců. Představují se zde známé i méně známe firmy a drobní výrobci her. Měl jsem tu čest se účastnit také. Zde několik fotek z akce.

Přibližně před třemi roky se zrodil nápad vytvořit deskovou hru, která bude napínavá, akční, zábavná a zároveň se zajímavým přesahem- poznáním skutečných krás a tajemství ostrova Borneo. Vývoj hry byl plný výzev, poznání, vzestupů, pádů, náhod, štěstí, krizí, nadějí a potkávání těch správných lidí v pravou chvíli. Aktuálně je hra konečně hotová.

Opět jsme vyjeli s dětmi ze Soukromé kliniky LOGO na tábor. Místo- Ramzová v Jeseníkách. Tentokrát jsme zvolili téma - kouzelnický tábor. Ukázalo se, že pro děti s komunikačními problémy je to opět naprosto ideální téma. Děti se učily kouzlit a tím nejen rozvíjet motoriku, ale i komunikační schopnost, když se učily prezentovat svá kouzla před...

Přibližně před třemi lety se zrodil nápad vytvořit deskovou hru, která bude napínavá, akční, zábavná a zároveň se zajímavým přesahem- poznáním skutečných krás a tajemství ostrova Borneo. Vývoj hry byl plný výzev, poznání, vzestupů, pádů, náhod, štěstí, krizí, nadějí a potkávání těch správných lidí v pravou chvíli.
Již v létě 2023 by mohla být...

Připravujeme opět letní tábor pro děti i dospělé s logopedickými potížemi. Letošní téma je kouzelnická škola v Ramzovicích. Zde přikládám tip na optický klam, který mě napadl použít a doufal jsem, že bude fungovat. A povedlo se! :) Třeba se Vám bude hodit někdy také. Na obraze je přísná paní ředitelka kouzelnické školy. Obraz bude viset v jídelně a...